Slayer nahrazují Lombarda Jonem Dettem

Skutečně znepokojivá zpráva přišla od bubeníka Davea Lombarda. S kapelou prý neabsolvuje australské turné. Podle promotérů australských koncertů ho nahradí Jon Dette, který u Slayer zaskakoval již v roce 1996.(www.spark-rockmagazine.cz)

Jeff Hanneman bojuje s následky kousnutí pavoukem

Hannemanovi lékaři málem museli amputovat paži kvůli nekrotizujícím tkáním. Po vyšetřeních dospěli k závěru, že za problémy stojí pravděpodobně pavoučí kousnutí. Během koncertů kytaristu Slayer zaskakuje Gary Holt z Exodus... (muzikusserver.cz)

Tom Araya – terapeut tvrdých riffů

Jiří Laser Ručka na svém blogu vystřihl při příležitosti padesátých Tomových narozenin pěknou poklonu v podobě perfektního životopisu baskytaristy a zpěváka legendárních Slayer. Tomás Enrique Araya Díaz, všem známý jako Tom Araya... (rucka.blog.iDNES.cz)

Ska předělávka Raining Blood

rubrika: Audio / Video

 

Autora téhle jamajsky laděné hopsačky se mi nepodařilo dopátrat, každopádně autorovi se podařilo tam dostat původní Tomův vokál. Celkem to je docela dost úlet, představuji si to naživo na pódiu :D Headbanging (točení nebo házení hlavou) při hře na trupmetu by mohl být taky dost nebezpečný :D

 

Ska je hudební styl, který se vyvinul koncem padesátých let na Jamajce a je považován za předchůdce rocksteady a reggae hudby. Má typický kolísavý rytmus, je však rychlejší než reggae a často se mísí s punkem či jazzem. Rytmus ska byl odvozen ze „shuflle“ a „boogie“...

wikipedia.orgWebZdarma.cz